14. 4. 2015

My little heaven

Když si tak čtu poslední příspevěk, asi bych měla začít větou ... a po 12 dnech jsem se zase vrátila a velbloudí ranč byl naprosto perfektní. Jako ostatně celý výlet (divocí damani!)

Už nebydlím v 1+1, ale v krásném dvoupatrovém rodinném domě (poslední rok a něco v rekonstrukci, bez fasády a tak), stále s člověkem, co ještě neviděl Star Wars, a s naprosto hloupoučkým buldočkem, který se není schopen bez asistence ani potmě napít.

Jezdím po světě, pronikám do tajů zrůdného Ruby on Rails, konečně jsem zkompletovala New Jedi Order, mechanické pianino vyměnila za elektronické, na zahradě jsem si zasadila vistarii (která v dubnu zapadla sněhem...) a za oknem mi roste 37 sazeniček jalapeno.

V pondělí se můj ASUS Transformer Prime odmítl začít nabíjet (taky už není nejmladší), v březnu jsem se dožila 30 let (taky už nejsem nejmladší) a než jsem se vrátila z velikonočního výletu za tulipány, zkyslo mi mlíko (... bleh ...).

Toliko citace z výroční zprávy, která by nevznikla, nebyla-li bych tento týden opět slaměnou vdovou. A teď mě omluvte, pes štěká, patrně si uslintnul do misky s vodou a dožaduje se druhého nálevu.


2 komentáře:

Unknown řekl(a)...

Díky za výroční zprávu. :D ... moc mě potěšilo, když na mě v RSS feedu juknula. :D
Tímto taky přeju vše nej k Tvým třicátinám (protože SMSkám se zjevně nedá věřit. :( )

Kendra řekl(a)...

Ono to žije! Super! ;-)